Hakkımızda
1991 yılında Bursa’da başladığımız ticari hayatımızda, bugün tekstil alanında lider tül-perde üreticilerinden biri olan Ustaoğlu Tekstil firmamızın yanında, diğer bir grup şirketimiz olan Ustaoğlu İnşaat olarak uzun yıllardır Bursa’da ve Trabzon'da kaliteli, çağdaş, fonksiyonel inşaatlar yapıyoruz. Şu ana kadar Bursa’da Beşevler, Üçevler, Balat, Millet Mahallesi, Yıldırım gibi noktalarda onlarca yaşam alanları inşa ettik. Şu anda Bursa'da ve Trabzon'da önemli prestijli projelerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Her biri son teknoloji yapı ve inşaat tekniklerinin kullanıldığı, depreme dayanıklı, iç mimarisinin uygunluğu ve güzelliğinin yanı sıra, yeşil alan, sosyal yaşam alanları, çocuk oyun alanları, otoparkları v.s. ile de tercih edenlerin huzur ve konfor içinde yaşadıkları alanlar oldu. Web sitemizin ‘Bitmiş Projeler’ kısmında da inceleyebileceğiniz, bitirmiş olduğumuz ve satın alanların güvenle oturdukları onlarca projemiz bizim en büyük referansımızdır.  Ustaoğlu İnşaat, adı gibi inşaat işinde ‘usta’ olmuş bir firmadır ve inşaat sektöründe Bursa’nın ve Trabzon'un en güvenilir şirketlerinden birisidir. Toplam alanı 18.000 metrekare olan fakat yalnız 8.000 metrekaresi inşaat alanı olup 10.000 metrekaresi sosyal yaşam alanı ve yeşil alan olan Millet Mahallesi Akyıldız Konutları ‘3E’ yani ‘Estetik, Ekonomik, Emniyet’ sloganı ile inşa edilmiştir. Son sistem fore kazık sistemi ile depreme dayanıklı inşa edilen konutlarımız, iç ve dış dizaynı ile estetik, uygun fiyatları ve avantajlı konut kredileri ile doğru tercih olmuştur. Toplam 268 dairelik Millet Mah. Akyıldız Konutları’nın tamamı kısa süre içerisinde sahiplerine teslim edilmiştir. Yıldırım’ın en işlek yerinde, Ankara Caddesi üzerinde inşa edilen Akyıldız Çınar Konutları projemizin inşaatı ise bitti. “Kentsel dönüşüme bir katkı da bizden” sloganıyla yola çıktığımız Yıldırım Cadde projemizde son teknoloji akıllı daireler ve yüksek karlı işyerleri tükenmeden şanslı alıcılarını bekliyor. Trabzon'da devam etmekte olan Bostancı Akyıldız Konutları, Trabzon'un gelişen bölgesi 1 nolu Bostancı'da, modern peyzajı, ferah iç mekanları, muhteşem doğa ve deniz manzarası ile mutlu bir yaşam sunuyor.
 
Ustaoğlu İnşaat, yıllardır olduğu gibi bundan sonra da Bursa, Trabzon ve Türkiye'ye yakışır projeleri yapmaya devam edecek…
Misyonumuz

Modern kalite standartlarına uyarak, yasal gereklilikleri gözeterek, inşaatlarımızı söz verilen zamanda, olması gereken kalitede, en uygun maliyette sunmak ve tercih edenlerin memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Bursa ve Trabzon başta olmak üzere, tüm Türkiye'de hatta dünya genelinde başarılı ve orada yaşayanlar için gerçekten değerli ve huzurlu yaşam alanları inşa etmeye devam etmek.

Bilgi talep formu
Lansman öncesi fiyat ve ödeme fırsatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.